Hakkımızda

ÖZTAŞ Şirketler Grubu’nun lider firması ÖZTAŞ İnşaat ve Ticaret A.Ş. sektörde 1979 yılından beri faaliyet gösteren köklü bir şirkettir.

Kalite, ekonomi ve güvenilirlik politikasıyla yola çıkan ÖZTAŞ, tüm projelerinde hizmette kusursuzluğu ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Alt yapı, yol, tüneller, metro inşaatları, endüstriyel tesisler, çelik yapılar, alışveriş merkezleri, konutlar, rezidans, otel ve iş merkezleri inşa eden ÖZTAŞ, kentsel dönüşüm ve rekreasyon projelerinde de kaliteli iş anlayışı ve ekonomik gücü ile hedefini taahhüt sektöründe ‘en iyi olmak’ ve ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak’ olarak belirlemiştir.

ÖZTAŞ kaliteye, çevreye, insan sağlığına ve güvenliğine duyarlılığını sahip olduğu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile desteklemektedir. Bu yönetim sistemleri şartlarına uyarak her alanda maksimum kaliteyi hedeflemek, kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ÖZTAŞ'ın temel politikasıdır.

Kuruluşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen ÖZTAŞ, güçlü finansal yapısı ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile sadece Türkiye içinde değil, yurt dışında da pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

ÖZTAŞ özellikle metro inşaatları ve tüneller, petrol ve doğal gaz boru hatları, endüstriyel tesisler, yol ve demiryolları alanlarında uzmanlaşmıştır. Önceki yıllarda tamamlamış olduğu 12.000 adet konut, 4 adet hastane ve 9 adet otel inşaatı üstyapı alanındaki başarı ve tecrübesini temsil etmektedir.

Finans gücünü, grup içerisindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren ÖZTAŞ, taahhüt sektörünün yanı sıra turizm ve imalat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

1979 yılından günümüze sahip olduğu büyüme ivmesini, önümüzdeki yıllarda artırarak sürdürmek kararlılığındaki ÖZTAŞ, gelecekteki başarılarını ülkesi insanı ile paylaşmayı hedeflemektedir.

ÜST